Staff

STAFF LIST – 2018

 

NAME

ROLE

YEAR LEVEL

AREA

ARCHER Simone

Education Assistant

Year 4 (Tues & Thurs)

Room 13

ASOTOFF Dee

Teacher

Year 5

Room 15

BELOHLAWEK Julie

Deputy Principal

Year 3-6

Administration Block

BEVAN Todd

Teacher

Year 1

Room 17

BLYTH Emily

Teacher

Year 1

Room 18

BULLOCK Carrena

Education Assistant SEN

Year 3 & 6  (Mon-Wed)

Room 2 & 16

CAMDEN Vickie

Education Assistant SEN

Year 2

Room 14

CICERI Carolina

Education Assistant SEN

PP / Year 4

PP Yellow & Room 13

CHIN, Elise

Education Assistant SEN

Year 3 & 6  (Thurs-Fri)

Room 2 & 16

CLAASSENS Tara

Teacher

Year 1

Room 7

COCKROFT Sharon

School Officer

Mon, Tues & Thurs

Administration Block

CONGEAR Leisl

Teacher

Kindergarten (R/G)

Planet Street

COWL Steven

Cleaner

 

 

D’AGOSTINO Luci

Teacher

Year 6

Room 16

DALE Amy

Teacher

Year 5

Room 5

DAVIES Anthea

Teacher

Pre-primary

PP Orange

DAVISON Claudia

ECE Education Assistant

Pre-primary & Year 1/2

PP Yellow

DEBOER Kerry

Teacher

Year 3

Room 3

DOAK Rebecca

School Officer

Mon - Fri

Administration Block

DOUGLASS Clare

Teacher

Pre-primary

PP Yellow

DRABBLE Seda

Education Assistant SEN

Year 4 & Various (Mon-Fri)

Room 6 & various

EKE Deb

Deputy Principal

K-2

Administration Block

FISHER Amanda

ECE Education Assistant

Pre-primary & Yr 1/2

PP Orange

FOWLER Karen

Teacher

Year 3

Room 11

GREEN Vicki

Teacher

Pre-primary (Fri)

PP Yellow

GRIEVE Wendy

Education Assistant SEN

TBC

TBC

HADWIGER Sally

Teacher

Year 2 (Th-Fri)

Room 9

HOWSON Kristy

Teacher

Pre-primary

PP Blue

JOHNSON Samantha

Teacher

Year 4

Room 13

JONES Belinda

Teacher

Lib / Years 1/2 (M,Tu,Th,F)

Library / EAL/D

JONES Helen

Library Technician

(Tues-Thurs)

Library

KONTARATOS George

Gardener

Mon, Wed & Thurs (AM)

 

KRUGER Jamie-Lee

Education Assistant

Pre-primary (Mon)

PP Blue

LEE Leanne

Teacher

Years 1-6 (Tues-Friday)

Health

LINDHJEM Freya 

EAL/D Teacher

Years 2 – 6

Room 10

LOCKE Jane

Teacher

Year 2

Room 14

MANSADILA Gaston

Cleaner

 

 

MATTHEWS Isabel

Teacher

Pre-primary (Fri)

PP Orange

MORRIS Louise

Teacher

Year 5/6

Room 4

MULCAHY-LOVEGROVE  Marnie

Teacher

Pre-primary (Friday)

PP Blue

NANCARROW Cindy

Teacher

Year 3

Room 2

PEREIRA Sue

Manager Corp. Services

 

Administration Block

POLLARD Pam

Principal

 

Administration Block

REES Kellie

Teacher

Year 4

Room 6

REUDAVEY Karen

Music Teacher

Music Years 1 – 6 (Tues–F)

Music Room

RYAN Elise

Teacher

Year 2 (M-W)

Room 9

SCHARENBERG Elisabeth

Education Assistant

Pre-primary & Year 1/2 (Tu-F)

PP Blue

SCHULTZ Amy

Education Assistant SEN

Pre-primary  (M&W&F)

PP Yellow

SINFIELD Kylie

ECE Education Assistant

Kindergarten (R/G)

Planet Street

SLATER Pamela

Education Assistant SEN

Year 1 & Year 1/2

Room 17

SMITH Nicki

Teacher

Kindergarten (R/G)

Planet Street

SNELLING Hayley

Teacher

Year 2

Room 8

STACE Wendy

Teacher

Year 1/2

Room 12

THOMPSON Valerie

Teacher

Years 1 - 6

PE

VANDEN OUWELAND Lizet

School Psychologist

Tues & Fri (F/N)

Interview Room

WRATTEN Emma-Lee

School Officer

Tues &Wed

Administration Block

YASSIN Rose

Education Assistant EALD

Years 1 – 6 (M, Tu & Wed)

Various

YAZAWA Atsuko

Japanese Teacher

Years 3 – 6 (Wed & Fri)

In classrooms

« Go back | Report Link Top of page ^

Your login details have been used by another user or machine. Login details can only be used once at any one time so you have therefore automatically been logged out. Please contact your sites administrator if you believe this other user or machine has unauthorised access.